Fırat Boyan | MCT- Microsoft Certified Trainer.Beğendiğiniz içerikleri sosyal medya üzerinden paylaşarak makalelerin daha fazla kişi tarafından görüntülenmesine yardımcı olabilirsiniz.


Hakkımda

pass_photoMicrosoft Certified Trainer-MCT.
Microsoft Certified Solution Expert-MCSE: Cloud Platorm and Infrastructure.

Adım Fırat Boyan. Bilgi Teknolojileri Sistem ve Ağ Mühendisiyim. 1985 Alanya doğumluyum. 2008 yılından beri İstanbul'da yaşıyorum. 15 yıldır Bilişim Teknolojileri Sektöründeyim.

2003 yılında lise eğitimimden sonra bir bilgisayar teknik servisinde önce stajyer, sonrasında ise teknik servis teknisyeni olarak başladığım bilişim sektörü çalışma hayatıma, üniversite eğitimimi tamamladıktan sonra, çeşitli şirketlerin bilgi işlem departmanlarında "Sistem Destek Uzmanı", "IT Uzmanı", "IT Sistem Sorumlusu" ve "IT Sistem Yöneticisi" olarak devam ettim ve çok çeşitli projelerde aktif rol alıp Sistem ve Network alanında ciddi deneyimler edinerek bilgime bilgi, tecrübeme tecrübe kattım.

JP. Morgan Chase Bank'ta Sistem Uzmanı ve Analisti olarak görev yapıyor, Türkiye’nin bilişim eğitimleri alanında hizmet veren Bilgi Tekolojileri Eğitim Merkezi olan Bilge Adam'da MCT-Microsoft Certified Trainer (Microsoft Sertifikalı Eğitmen) ünvanı ile Sistem, Network ve Güvenlik eğitimleri veriyor, kurumsal firmalara Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri sunuyorum.

Sistem ve Network Mühendisi & IT Eğitmeni olarak BT Danışmanlık ve BT Eğitimleri kapsamında iş fırsatlarını değerlendireceğimi bilmenizi isterim.
Bilgi birikimim, geçmiş tecrübelerimle de birleştiğinde, ihtiyaçlarınızı profesyonel düzeyde karşılamak için yeterlidir. Ana dilim seviyesinde İngilizce bilgim, mesleğimle ilgili sahip olduğum Microsoft Sertifikalarım ve Microsoft Bilişim Eğitimleri Eğitmeni kimliğim ile firmanıza ciddi ve profesyonel katkılar sağlayarak, firma olarka büyümenizde önemli katkılarım olacağına inanıyorum. Nihayetinde kurumlar, işinde profesyonel olan ve işinin gerektirdiklerini en iyi şekilde yapabilecek bireylerle çalışmak isterler.


Sertifikalarım:

NOT: Bağlantılara tıklayarak PDF formatında görüntüleyebilirsiniz.

BADGE'lerim
icon BADGE'leri Gör...


(MCT) Microsoft Certified Trainer 2017-2018
icon Sertifikayı Gör...(MCT) Microsoft Certified Trainer 2018-2019
icon Sertifikayı Gör...


01A-MCPS (Microsoft Certified Professional)
icon Sertifikayı Gör...


01B-MCSA (Microsoft Certified Solutions Associate)-Windows Server 2012
icon Sertifikayı Gör...


01C-MCSE (Microsoft Certified Solutions Expert)-Server Infrastructure
icon Sertifikayı Gör...


02A-MCSA (Microsoft Certified Solutions Associate)-Windows Server 2016
icon Sertifikayı Gör...


02B-MCSE (Microsoft Certified Solutions Expert)-Cloud Platform and Infrastructure-2017
icon Sertifikayı Gör...


03A-MCSE (Microsoft Certified Solutions Expert)-Messaging
icon Sertifikayı Gör...


03B-MS (Microsoft Specialist)-Designing and Deploying Microsoft Exchange Server 2016
icon Sertifikayı Gör...


03C-MCSE (Microsoft Certified Solutions Expert)-Productivity-2017
icon Sertifikayı Gör...


04A-MCSE (Microsoft Certified Solutions Expert)-Cloud Platform and Infrastructure-2018
icon Sertifikayı Gör...


05A-MCSE (Microsoft Certified Solutions Expert)-Productivity-2018
icon Sertifikayı Gör...

BT EĞİTİM

Kurumsal eğitimler veren bir Microsoft Sertifikalı IT eğitmeniyim. IT Danışmanlık Hizmetleri verdiğim kurumlarda sürekli olarak, bilgi işlem personellerinin yaptığı işleri genelde ezbere ve neden yaptıklarını tam olarak kavrayamadan, bilmeden yaptıklarına şahit oldum. Böyle durumlarda da genelde firmalar, çalışanlarına IT eğitimleri aldırarak, daha profesyonel ve biliçli personeller istihdam etmektedirler. Sizler de kurumunuzda istihdam ettirdiğiniz bilgi işlem personellerinize IT Eğimleri aldırarak, kurumsal olarak yeni teknolojilere daha güçlü ve bilinçli geçişler yaparak ya da mevcut teknolojiler ile yapılandırılmış alt yapınızın bilgi işlem personelleriniz tarafından bilinçli ve profesyonel olarak ayakta tutmasını ve yürütmesini sağlayabilirsiniz.

Detaylar »

BT DANIŞMANLIK

Kendi bünyesinde IT departmanı isitihdam etmeyen ve bu hizmeti danışmanlık kapsamında outsource olarak alan firmalar, bilgisayar sistemlerinin bakımı ve onarımı için profesyonellerden bakım anlaşması kapsamında hizmet talep etmektedirler. Bilişim sektöründe danışmanlık önemli bir konudur. Bu nedenle, işinin ehli olmayan kişilere sisteminizi emanet edemezsiniz. Profesonel IT Uzmanı olarak; işletmelerin Kurumsal IT ihtiyaçlarına yönelik IT ekipmanlarının ve sistemlerinin kurulum,bakım ve konfigürasyonlarının yapılması hizmetlerini sunuyorum.

Detaylar »

İLETİŞİM

Taleplerinizi iletişim formu aracılığıyla direkt olarak bana iletebilirsiniz.
İletilerinize cevap verebilmem için mutlaka gerçeli bir e-posta adresi girin. Gönderdiğiniz iletiler en kısa sürede cevaplanacaktır. Girdiğiniz bilgiler asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz. İletilerinizi iletişim formu aracılığı ile direkt olarak iletebileceğiniz gibi, kendi e-posta sunucunuzu kullanarak da mail adresime iletebilirsiniz.

İletişim Formu »