Yükleniyor...

Beğendiğiniz içerikleri sosyal medya üzerinden paylaşarak içeriklerin daha fazla kişi tarafından görüntülenmesine yardımcı olabilirsiniz.

categoryGüncel Haber Bildirimleri

Tüm güncel teknoloji haber içeriklerini, bilişim sektöründe yaşanan gelişmeler ile ilgili bilgilendirmeleri bu alanda bulabilirsiniz.Fırat Boyan 25.04.2020
Apple iPhone yongasını yeni Mac modellerinde kullanacak
Ortaya çıkan son raporlara göre Apple, 2020 iPhone modelleri için tasarladığı A14 yongasını yeni Mac modelleri için de kullanacak. İşte detaylar.


Fırat Boyan 23.04.2020
Zoom 5.0 sürümü yeni şifreleme özelliğiyle daha güvenli
Görüntülü görüşme ve iletişim platformu Zoom gizlilik ve güvenlikle ilgili sorunları çözmek için 90 gün boyunca yeni özellik çıkarmayı donduracağını söylemişti. Koronavirus salgını döneminde popülerliğini epeyce artıran firma, yeni duyurduğu Zoom 5.0 sürümü ile verdiği sözlerin bazılarını tutuyor.


Fırat Boyan 20.04.2020
Merakla beklenen AirPods Pro Lite’ın satış tarihi ortaya çıktı
Apple‘ın en çok beğenilen ürünlerinen biri olan AirPods, kısa zamanda büyük bir başarıya imza attı. Geçtiğimiz yılın sonlarında Pro versiyonunu satışa sunan Apple, şimdi de AirPods Pro Lite modelini satışa sunmaya hazırlanıyor. Gelen son bilgilere göre kulaklık, mayıs ayında satışa sunulacak.


Fırat Boyan 20.04.2020
iPhone 12 Tanıtım Tarihi İle İlgili Yeni İddia
Geçtiğimiz haftalarda yeni iPhone SE ve iPhone 12 ile ilgili bazı iddialar ortaya atılmıştı. Söylentiler yeni iPhone SE için doğrulandı, ancak iPhone 12 tanıtım tarihi ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Corona virüsü ile mücadel kapsamında birçok şirket üretimlerini durdurmuştu. Bu sebepten dolayı bazı yeni modellerin gecikme haberleri yayılmaya başladı.