Gizlilik Politikası


firatboyan.com Blog sitemde ziyaretçilerimin gizliliğine ve haklarına çok önem veriyorum. Web Sitem üzerinden benimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeyde tutmak için aşağıdaki adımları uyguluyorum.

• Yorum alanları
• İletişim sayfası
• Sosyal Ağlar ve Paylaşım

Yorum Alanları

Sitem üzerinde etkileşimde bulunabileceğiniz ilk alan olan Yorum bölümünde e-posta adresleriniz, üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, yaptığınız yorum/yorumların onaylanma bildiriminin size iletilmesidir.

İletişim Sayfası

Bu sayfa aracılığı ile site yetkisi olarak bana ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım

Blog sitemde kullandığım Facebook, Twitter, LinkedIn ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Bu Blog'un sahibi ve yazarı olarak burada; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikam bulunmamaktadır. Bunun için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Sosyal Ağların Gizlilik Sözleşmeleri: