Fırat Boyan | MCT- Microsoft Certified Trainer.Beğendiğiniz içerikleri sosyal medya üzerinden paylaşarak içeriklerin daha fazla kişi tarafından görüntülenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Gizlilik Politikası

firatboyan.com firatboyan.com olarak, ziyaretçilerimin gizliliğine ve haklarına çok önem veriyorum. Web Sitem üzerinden benimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeyde tutmak için aşağıdaki adımları uyguluyorum.

Yorum alanları
İletişim sayfası
Facebook Sayfam
Google Plus Sayfam


Yorum Alanları
Sitem üzerinde etkileşimde bulunabileceğiniz ilk alan olan Yorum bölümünde e-posta adresleriniz, üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, yaptığınız yorum(lararın) onaylanma bildiriminin size iletilmesidir.

İletişim Sayfası
Bu sayfa aracılığı ile site yetkilileri ve yazarlara ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım
firatboyan.com’da kullandığımız Facebook, Twitter, Google Plus ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada firatboyan.com olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır. Bunun için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Sosyal Ağların Gizlilik Sözleşmeleri:

Google Gizlilik Politikası

Facebook Gizlilik Politikası

Twitter Gizlilik Politikası