Video Kategorileri

Tüm video makale kategorilerinin bulunduğu bu sayfada istediğiniz bir katerogiyi seçip, ilgili kategoriye ait video içeriklerine erişebilirsiniz.

Exchange Server 2019 (0)
Video Kategorileri
Microsoft'un mesajlaşma ürün ailesinden olan Exchange Server 2019'da kurulum, temel ve gelişmiş yönetim ve yapılandırma ayarları ile iligli çeşitli video makaleleri bu kategoride detaylı olarak bulacaksınız.

Genel (0)
Video Kategorileri
Bilgi Teknolojileri çok geniş bir yelpazede, çok farklı alanları içinde barındıran bir kavramdır. Bu nedenle Bilgi Teknolojileri ile ilgili diğer pek çok farklı başlık altındaki video makaleleri bu kategoride bulacaksınız.

Group Policy (0)
Video Kategorileri
İş ortamlarında veya evlerde yaygın olarak kullanılmaya başlanan bilgisayarların güvenlik açıklarını gidermek için kullanılan Group Policy yönetmi ile ilgili çeşitli video makaleleri bu kategoride bulacaksınız.

Microsoft Active Directory (0)
Video Kategorileri
Microsoft tarafından Windows etki alanı ağları için geliştirilmiş bir dizin hizmeti olan Active Directory Domain Services (ADDS) konularında herhangi bir Windows Server sürümüünden bağımsız olarak genel Active Directory konularının yer aldığı çeşitli video makaleleri bu kategoride bulacaksınız.

Network (2)
Video Kategorileri
Bu kategoride Network teknolojileri ve cihazlarına genel bakış ve çalışma prensipleri ile ilgili çeşitli video makaleleri bulacaksınız.

Windows Powershell (0)
Video Kategorileri
Microsoft tarafından geliştirilen Windows PowerShell aracında Script'ler yardımıyla sistem yönetimi ile ilgili çeşitli video makaleleri bu kategoride bulacaksınız.

Windows Server 2022 (0)
Video Kategorileri
Microsoft Windows Server ürün ailesi üyelerinden birisi olan Windows Server 2022'de rol ve servis kurulumu ve gelişmiş yapılandırma ayarları ile ilgili çeşitli video içerikleri bu kategoride bulacaksınız.

Windows Server 2025 (0)
Video Kategorileri
Microsoft Windows Server ürün ailesinin en yeni üyesi olan Windows Server 2025'te rol ve servis kurulumu ve gelişmiş yapılandırma ayarları ile ile ilgili çeşitli video içerikleri bu kategoride bulacaksınız.