Video Kategorileri

Tüm video makale kategorilerinin bulunduğu bu sayfada istediğiniz bir katerogiyi seçip, ilgili kategoriye ait video içeriklerine erişebilirsiniz.

Exchange Server 2019 (0)
Video Kategorileri
Microsoft'un mesajlaşma ürün ailesinden olan Exchange Server 2019'da kurulum, temel ve gelişmiş yönetim ve yapılandırma ayarları ile iligli çeşitli video makaleleri bu kategoride detaylı olarak bulacaksınız.

Firewall (0)
Video Kategorileri
Bu kategoride, herhangi bir marka ve modelden bağımsız olarak Firewall cihazlarında çeşitli kurulum, yapılandırma, gelişmiş yönetim video makalelerini bulacaksınız.

Genel (0)
Video Kategorileri
Bilgi Teknolojileri çok geniş bir yelpazede, çok farklı alanları içinde barındıran bir kavramdır. Bu nedenle Bilgi Teknolojileri ile ilgili diğer pek çok farklı başlık altındaki video makaleleri bu kategoride bulacaksınız.

Group Policy (0)
Video Kategorileri
İş ortamlarında veya evlerde yaygın olarak kullanılmaya başlanan bilgisayarların güvenlik açıklarını gidermek için kullanılan Group Policy yönetmi ile ilgili çeşitli video makaleleri bu kategoride bulacaksınız.

Microsoft Active Directory (0)
Video Kategorileri
Microsoft tarafından Windows etki alanı ağları için geliştirilmiş bir dizin hizmeti olan Active Directory Domain Services (ADDS) konularında herhangi bir Windows Server sürümüünden bağımsız olarak genel Active Directory konularının yer aldığı çeşitli video makaleleri bu kategoride bulacaksınız.

Microsoft Hyper-V (0)
Video Kategorileri
Microsoft tarafından geliştirilen Hyper-V sanallaştırma teknolojisinde sanallaştırma mimarilerinin kurulum ve yönetimi gibi çeşitli video makaleleri bu kategoride bulacaksınız.

Network (2 video)
Video Kategorileri
Bu kategoride Network teknolojileri ve cihazlarına genel bakış ve çalışma prensipleri ile ilgili çeşitli video makaleleri bulacaksınız.

Storage-Backup (0)
Video Kategorileri
Bu kategoride Network Attach Storage (NAS) ve Storage Area Network (SAN) gibi Storage cihazlarında LUN yapılandırmaları, Disk RAID yapılandırmaları, iSCSI ve Fiber Channel yapılandırmaları gibi kurulum ve yapılandırma ayarları ile ilgili çeşitli video makaleleri bulacaksınız.

VMware ESXi (0)
Video Kategorileri
Firmaların en çok tercih ettiği sanallaştırma çözümü olan VMware Hypervisor teknolojisinde sanallaştırma mimarilerinin kurulum ve yönetimi gibi çeşitli video makaleleri bu kategoride bulacaksınız.

Windows Powershell (0)
Video Kategorileri
Microsoft tarafından geliştirilen Windows PowerShell aracında Script'ler yardımıyla sistem yönetimi ile ilgili çeşitli video makaleleri bu kategoride bulacaksınız.

Windows Server 2019 (0)
Video Kategorileri
Microsoft'un Windows Server ürün ailesinden olan Windows Server 2019'da rol ve servis kurulumu ve gelişmiş konfigürasyon ayarları ile ilgili çeşitli video makaleleri bu kategoride bulacaksınız.

Windows Server 2022 (0)
Video Kategorileri
Microsoft'un Windows Server ürün ailesinden olan en yeni üyesi Windows Server 2022'de rol ve servis kurulumu ve gelişmiş konfigürasyon ayarları ile ilgili çeşitli video makeleleri bu kategoride bulacaksınız.