İçerikleri sosyal medya üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz.Kurumsal Web Tasarım Hizmet Çözümleri

Kurumunuzun Internet'teki temsilcisi, web sitenizdir. Kurumsal Web tasarımınız, etkili ve ilgi çekici ise geri dönüşüm etkisi fazla olur. Bu nedenle; firmanız için kurumsal web tasarımı yaptırmak istediğinizde, profesyonel bir firmadan destek almanız gerekmektedir.

Kurumsal web tasarım, bir işletme ya da kurum ile ilgili hizmet sunduğu kitleye doğrudan arz edileceği için tüm ayrıntılar ele alınarak çalışılmalıdır.

Dijital kimliğiniz ile ilgili yapılabilecek en ufak bir hata, saygınlığınız ve prestijiniz açısından kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Bir şirket için Kurumsal Web Site Tasarımı yaptırılmak istendiğinde o kurumun kurumsal renkleri, kurumsal kimliği, kurumsal logo'su, vizyonu, hizmetleri, ürünleri ve faaliyetleri hususlarında son derece uyum ve çerçeve içerisinde değerlendirilmeli ve kurumsal web bir sitesi de bu hususlar dikkate alınarak tasarlanmalıdır.

Sitenizin sayfaları çok hızlı açılmalıdır. Oluşturulan sayfalar bu bilinçle bir profesyonel uzman tarafından yapılmalıdır. Sayfa içerisindeki resim ve video dosyaları optimize edilmeli ve en uygun formatlar seçilmelidir. Sayfalarınızdaki yazılımsal kodlamala ve veri tabanı sorguları sayfa açılı hızlarını olumsuz yönde etkilememelidir.

Arama motorlarında web sitesinin içeriğine uygun hedef kitlenin aradığı olası anahtar kelimelerin yer alması sonucunda web sitenin mutlaka üst sıralarda gözükmesi sağlanmalıdır. Bununla ilgili yine konunun uzmanı bir kişi tarafından Arama Motor Optimizasyonu yani SEO (Search Engine Optimization) uygulanmalıdır. Yapılacak bu SEO çalışması hatasız olmalıdır ve kesinlikle açılmayan sayfalara yapılan Link'lemelerden (kırık link) uzak durulmalıdır. İnternet sitesindeki sayfaların, resimlerin, videoların, ekli dosyaların ve formların sorunsuz çalışması sağlanmalı ve bunların hepsinin kontrolleri mutlaka yapılmalıdır.

Kurumsal internet sitesi her şeyden önce siteyi ziyaret eden kullanıcıların beğenisini kazanmalıdır. Sitenizin ziyaretçileri, firmanız ile ilgili tüm bilgilere kolayca ulaşmalıdır. Kurumsal web sitesi örnekleri incelendiğinde hepsinde benzer sayfa başlıkları gözükmektedir. Mesela şirketiniz hakkında bilgilerin yer aldığı benzersiz bir 'hakkımızda' sayfası olmalıdır. Sayfanıza ziyaret edenler, Web sitenizden sizin hangi sektörde çalıştığınızı öğrenmelidir. Kurumsal web sitesi teması, firmanızın logo'suna uygun, sade ve kullanılabilirliği olan bir tasarıma sahip olmalıdır.

Bu nedenle milyonlarca insanın Internet'i yaygın ve etkin bir şekilde kullandığı günümüzde, diğer tanıtım alanlarına oranla kurumsal web bir sitesi daha çok özen ve özveri ile yapılmalı ve profesyonel bir firma tarafından oluşturulmalıdır.

Frmanızın Kurumsal Web Sitesi Tasarım çalışmasında çözüm ortağı olmaya hazırım.
İhiyaçlarınız doğrultusunda çözüm ortağınız olarak yapabileceklerim;

• E-ticaret web sitesi tasarım ve kodlama.
• Kurumsal web sitesi tasarım ve kodlama.
• Kişisel web sitesi tasarım ve kodlama.
• Blog web sitesi tasarım ve kodlama.

NOT: Tüm web sitesi tasarım ve kodlama işleri Visual Studio üzerinden ASP.NET kullanılarak yapılmakta olup, tüm web sitelerinde isteğe bağlı olarak Admin Panel (Yönetim Paneli) desteği sağlanmaktadır. Tercih edenler için hazır tasarımlar sunan Worpress teknolojisi ile de destek hizmetleri sunmaktayım.

Kurumsal Web Tasarım Referans Çalışmalarım


Saloon Sapphire Erkek Kuaförü
Haustek Ankastre Ürünleri
Traom Davlumbaz Ürünleri
Çetin Optik
Contigo Termos & Su Matarası
Çilek Ağacı Anaokulu
BJK Çekmeköy Spor Okulları


Detaylar ve fiyat teklifi için benimle iletişim kurabilirsiniz.
İletişim